"Auditor Wewnętrzny ISO 22000 - szkolenie uzupełniające dla Auditorów Wewnętrznych HACCP"

Do kogo skierowane jest szkolenie

Szkolenie przeznaczone jest dla osób posiadających już uprawnienia do pełnienia funkcji Auditora Wewnętrznego Systemu HACCP (poświadczone odpowiednim certyfikatem/zaświadczeniem), które chcą podnieść swoje kwalifikacje i uzyskać uprawnienia Auditora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności wg normy ISO 22000.

Pobierz kartę zgłoszenia na szkolenie (format: pdf/ doc)

wypełnij i odeślij na

Zobacz harmonogram wszystkich szkoleń

O szkoleniu:

Norma ISO 22000 jest standardem międzynarodowym, mającym zastosowanie w sektorze spożywczym. Integruje m.in. zasady systemu HACCP oraz etapy wdrażania systemu opracowane przez Komisję Kodeksu Żywnościowego z typowymi wymaganiami dlasystemów zarządzania. W związku z tym zdobycie dodatkowych kwalifikacji przez osoby posiadające doświadczenie w zakresie efektywnego przeprowadzania auditów w przedsiębiorstwie oraz wiedzę związaną z Systemem HACCP nie musi się wiązać z uczestnictwem w kolejnym szkoleniu związanym z systemem zarządzania bezpieczeństwem żywności wg ISO 22000.

Proponowana przez nas uzupełniająca forma szkolenia eliminuje konieczność uczestniczenia w pełnym szkoleniu od podstaw. Dzięki temu jego czas trwania jest krótszy, a koszt niższy od kosztu szkolenia standardowego.

Program zajęć ma charakter wykładów i praktycznych ćwiczeń. Wszyscy uczestnicy otrzymują profesjonalnie przygotowane materiały szkoleniowe oraz zaświadczenie o przebytym szkoleniu doskonalącym.

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli przystąpić do egzaminu, po którego zdaniu otrzymają certyfikat Audytora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności wg normy ISO 22000 (w języku polskim i angielskim).

Szkolenie to realizujemy jako szkolenie zamknięte (dedykowane). Prezentowany poniżej program zajęć jest jedynie naszą propozycją
i może zostać zmodyfikowany w oparciu o indywidualnie potrzeby
i wymagania Klienta.

Informacje organizacyjne:

Zapytaj o dostępność szkolenia przez e-mail

szkolenia@malongroup.pl

Zapytaj o terminy i dostępność szkolenia telefonicznie

Przeznaczenie Systemu Zapewnienia i Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności
  • Kluczowe elementy dla zapewnienia bezpieczeństwa żywności
  • Różnice pomiędzy wymaganiami normy ISO 22000 a wymaganiami Codex Alimentarius
  • Podstawowe zagadnienia, terminologia i definicje stosowane w Systemie Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności ISO 22000
  • Korzyści ze stosowania Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności ISO 22000 oraz Systemu HACCP