Oczywiście. Szkolenia otwarte są organizowane dla wszystkich zainteresowanych daną tematyką: osób prywatnych oraz przedstawicieli firm. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych lub związanych z wykształceniem, bądź zajmowanym stanowiskiem. Podczas wypełniania Karty Zgłoszenia na szkolenie w polach związanych z nazwą firmy/instytucji należy wpisać swoje imię i nazwisko. Opłaty i warunki szkoleń są identyczne dla osób prywatnych oraz firm.
Na szkolenie można się zgłosić na trzy sposoby:
Przesłanie wypełnionej Karty Zgłoszenia jest warunkiem wpisania osoby zainteresowanej na listę uczestników i stanowi równocześnie zobowiązanie do zapłaty oraz podstawę do wystawienia dokumentu proforma.
Zachęcamy do wcześniejszego zgłaszania chęci uczestnictwa w wybranym szkoleniu.
Zgłoszenia na szkolenia otwarte przyjmujemy najpóźniej do 7 dni przed planowaną datą szkolenia. Po tym terminie również istnieje możliwość zgłoszenia uczestnictwa pod warunkiem, iż została utworzona grupa szkoleniowa na dany termin i są jeszcze wolne miejsca.
W ramach szkolenia zapewniamy każdemu uczestnikowi:
oraz w zależności od rodzaju szkolenia:
Nie, nocleg i dojazd nie są uwzględnione w kosztach szkolenia. Pokrywa je uczestnik we własnym zakresie.
Płatności należy dokonać przed szkoleniem na podstawie otrzymanego dokumentu proforma, który wysyłamy do uczestnika wraz z potwierdzeniem realizacji szkolenia na ok. 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia. Na dokumencie proforma znajdą Państwo termin płatności i nr rachunku bankowego, na jaki należy wykonać przelew.
Tak. Wystawiamy faktury zw. z VAT. W przypadku finansowania udziału w szkoleniu ze środków publicznych wraz ze zgłoszeniem uczestnictwa należy dostarczyć nam stosowne oświadczenie, mówiące o tym, że zakup szkolenia jest finansowany ze środków publicznych.
Szkolenia otwarte, w przeważającej większości, prowadzimy w siedzibie naszej firmy mieszczącej się we Wrocławiu w budynku NOT (Naczelnej Organizacji Technicznej), w którym mamy do dyspozycji różnej wielkości sale szkoleniowe i konferencyjne. Nasza siedziba znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stacji Dworca Głównego PKP i PKS oraz bogatej bazy noclegowej i jest doskonale skomunikowana z resztą Wrocławia.
Oto dokładny adres:
ul. Józefa Piłsudskiego 74, (budynek NOT)
50-020 Wrocław
Lokalizacja: zobacz na Google Maps
Część szkoleń realizujemy w różnych lokalizacjach w Polsce. Są one odpowiednio oznaczone w harmonogramie naszych szkoleń otwartych.
ul. Piłsudskiego, ul. Komandorska, pl. Kościuszki
Wszystkie organizowane przez nas szkolenia prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów posiadających nie tylko odpowiednie przygotowanie merytoryczne z zakresu danego systemu, ale również bogate doświadczenie praktyczne w zakresie wdrażania, nadzorowania i doskonalenia systemów zarządzania w mikro, małych, średnich i dużych organizacjach różnego typu branż. Wszyscy Nasi trenerzy są również czynnymi audytorami prestiżowych jednostek certyfikujących funkcjonujących na rynku.
Organizowane przez nas szkolenia otwarte odbywają się w grupach liczących nie więcej, niż 12 osób.
Taka ilość uczestników gwarantuje wysoką jakość szkolenia, a także możliwość bezpośredniej konwersacji i rozwiązania indywidualnych problemów zgłaszanych przez uczestników.
Tak, możemy przeprowadzić szkolenie w formie zamkniętej, dedykowane wyłącznie dla Państwa pracowników uwzględniając specyfikę firmy oraz branży, w której działa. Miejsce szkolenia, jego termin, zakres tematyczny i czasowy ustalimy wspólnie z Państwem. Szkolenia prowadzone wewnątrz organizacji to efektywne wykorzystanie budżetu szkoleniowego przy większej grupie uczestników.
W celu zgłoszenia zapytania o szkolenie zamknięte zachęcamy do mailowego lub telefonicznego kontaktu z nami – szczegółowe informacje w zakładce kontakt oraz do skorzystania z gotowego formularza zgłoszeniowego. Na każde zapytanie odpowiadamy w najkrótszym możliwym czasie, a szczegółową ofertę przedstawiamy w terminie uzgodnionym z Państwem.
Wiedza nabyta podczas szkolenia jest wystarczająca do zdania egzaminu, wszystkie zagadnienia zawarte na teście końcowym są omawiane podczas szkolenia. Uczestnik szkolenia, który aktywnie uczestniczy w zajęciach nie powinien mieć problemu z jego zaliczeniem. Trudności z napisaniem testu mogą się pojawić w przypadku nieobecności podczas któregoś dnia szkolenia.
Istnieje zasadnicza różnica pomiędzy funkcją Audytora wewnętrznego a funkcją Pełnomocnika ds. Zarządzania choćby w charakterze i zakresie wykonywanych obowiązków.
Audytor Wewnętrzny jest uprawniony do przeprowadzania audytów wewnątrz danej organizacji. Tę funkcję może sprawować każdy pracownik firmy, który posiada odpowiednie przygotowanie i wiedzę zarówno z techniki prowadzenia audytu wewnętrznego, jak i norm dotyczących jakości. Audytor wewnętrzny powinien być niezależny od audytowanego obszaru firmy, zapewniając w ten sposób obiektywną i bezstronną ocenę.
Pełnomocnik jest przedstawicielem najwyższego kierownictwa organizacji i sprawuje merytoryczny nadzór nad wszystkimi pracami i działaniami związanymi z projektowaniem, wdrażaniem i funkcjonowaniem systemu zarządzania. W szczególności: opowiada za utrzymanie i doskonalenie systemu, nadzoruje dokumentację, audyty wewnętrzne, szkolenia dotyczące systemu zarządzania oraz przydziela pracownikom obowiązki związane z systemem zarządzania.
Tak. Wszystkie osoby, które czynnie uczestniczyły we wszystkich zajęciach bezpośrednio po szkoleniu otrzymają zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu.
Certyfikaty są wydawane po szkoleniach Audytorów wewnętrznych i Managerów (Pełnomocników) ds. systemu zarzadzania. Warunkiem otrzymania certyfikatu jest uzyskanie pozytywnej oceny na egzaminie pisemnym (test), który odbywa się na zakończenie szkolenia.
Certyfikaty wysyłamy drogą pocztową w terminie do ok. 7 dni po zakończeniu szkolenia, na wskazany na Karcie Zgłoszenia adres korespondencyjny.
Certyfikat wydaje nasza firma i jest on honorowany przez wszystkie jednostki certyfikujące funkcjonujące na rynku.
Certyfikaty wydawane są bezterminowo, co oznacza, że nie ma konieczności okresowego wznawiania ich ważności (tak jak to ma miejsce np. w przypadku audytorów wiodących).
Ukończenie szkolenia i uzyskanie certyfikatu należy jednak traktować, jako niezbędny „pierwszy krok” w karierze pełnomocnika czy audytora wewnętrznego. Nie zwalnia to osób pełniących te funkcje z obowiązku dalszego doskonalenia swoich kompetencji. Uaktualnienie nabytych uprawnień może okazać się konieczne np. w przypadku nowelizacji danej normy przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną, która je tworzy.
Tak, w przypadku pisemnej rezygnacji z udziału w szkoleniu do 7 dni przed terminem jego rozpoczęcia, zwracane jest 100% kosztów. Klienci, którzy nie odwołają pisemnie swojej obecności na szkoleniu do 7 dni przed terminem jego rozpoczęcia, i nie wezmą udziału w szkoleniu zostaną obciążeni pełnymi kosztami uczestnictwa.
Jeżeli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytanie lub mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Naszym biurem.