Sympozjum Sypniewo: Bezpieczne Zarządzanie Pracą w Laboratorium

2020-07-14

Szanowni Państwo

Uprzejmie pragniemy poinformować, iż Centrum Doradczo Szkoleniowe Malon Group wraz z firmą „ESTILAQ” pod honorowym patronatem Głównego Urzędu Miar (GUM) oraz Perlan Technologies Sp. z o.o. zaprasza wszystkie osoby związane z branżą laboratoryjną na organizowane w dniach 16-18 września 2020r. sympozjum: “Bezpieczne Zarządzanie Pracą w Laboratorium”. W trakcie wydarzenia poruszonych zostanie szereg interesujących zagadnień skupionych wokół motywu przewodniego tegorocznej edycji jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa w ramach zarządzania pracą laboratorium w szczególności w zakresie systemowym oraz technicznym.

Celem organizowanych spotkań jest przybliżenie szerokiej grupie odbiorów zarówno kadrze kierowniczej jak i personelowi laboratorium wiedzy niezbędnej do właściwego zarządzania oraz bieżącego funkcjonowania laboratoriów.

Intencją spotkania poza prezentacją bogatej oferty tematycznej przez praktyków oraz specjalistów w danej dziedzinie jest również wymiana doświadczeń uczestników sympozjum w zakresie omawianych obszarów tematycznych.

Termin:
— 16-18 września 2020r.

Miejsce realizacji:
— “HOTEL Sypniewo” Sypniewo, Margonin 64-830 oraz transmisja on-line

Organizatorzy:
— Centrum Doradczo Szkoleniowe Malon Group
— „ESTILAQ” Ewelina Siewek

Patronat nad wydarzeniem:
— Główny Urząd Miar (GUM)
— Perlan Technologies Sp. z o.o.

Koszt udziału:
— stacjonarny – 700,00 zł netto
— on-line – 500,00 zł netto

Cena stacjonarnego udziału w szkoleniu zawiera:
— udział w szkoleniu i warsztatach,
— obiad,
— serwis kawowy,
— materiały szkoleniowe,
— certyfikaty uczestnictwa.
UWAGA: Cena nie obejmuje kosztów dojazdu oraz zakwaterowania.

Informacje szczegółowe dotyczące Sympozjum:
— Ewelina Siwek „ESTILAQ”, tel.: 667-640-256 ; e-mail: ewelina.siwek@estilaq.com
— strona internetowa wydarzenia www.estilaq.com/seminarium.sypniewo

Zgłoszenia
— należy przesyłać do 20 sierpnia 2020r. na adres e-mail: ewelina.siwek@estilaq.com

Karta zgłoszenia na seminarium:
karta zgłoszenia w .pdf
karta zgłoszenia w .doc

Zapraszamy do zapoznania z broszurą informacyjną ze szczegółowym programem sympozjum:

zarządzanie w laboratorium