Szkolenie ISO 22716: szkolenie Audytorów wewnętrznych GMP w Arkana Cosmetics Sp. z o.o. Sp. k.

2020-03-13

W dniach 12-13.03.2020 r. przeprowadziliśmy zamknięte szkolenie ISO 22716: szkolenie dla Audytorów wewnętrznych Dobrych Praktyk Produkcyjnych (GMP – Good Manufacturing Practices) w branży kosmetycznej zgodnych z wymaganiami normy PN-EN ISO 22716 w firmie Arkana Cosmetics Sp. z o.o. Sp. k. z Wrocławia.

Celem szkolenia było zapoznanie uczestników z wymaganiami ISO 22716 oraz przedstawienie procesu i zasad audytowania zgodności z wymaganiami ISO 22716, a także omówienie zagadnień związanych z istotą, celem, rodzajami, planowaniem i metodyką prowadzenia audytów oraz przygotowanie przyszłych Audytorów wewnętrznych do efektywnego przeprowadzenia audytów w przedsiębiorstwie.
W programie szkolenia znajdował się nie tylko strona teoretyczna czyli wykład, ale także ćwiczenia praktyczne z audytowania ww. systemu, które pozwalają przyswoić i utrwalić wiedzę zdobytą podczas szkolenia.

Ukończenie szkolenia ISO 22716 dla audytorów i zdanie egzaminu pozwoliło pracownikom Arkana Cosmetics Sp. z o.o. Sp. k. oddelegowanym na szkolenie na zdobycie kwalifikacji zawodowych niezwykle przydatnych podczas pełnienia funkcji Audytora wewnętrznego ISO 22716 (PN-EN ISO 22716).

Serdecznie dziękujemy uczestnikom szkolenia za atmosferę oraz zaangażowanie.

Arkana Cosmetics Sp. z o.o. Sp. k. to polski producent dermokosmetyków działający na rynku od 7 lat. Zajmuje się produkcją między innymi takich kosmetyków jak: kremy, maski, peelingi oraz toniki.

Zapraszamy do zapoznania ze szczegółami naszych szkoleń:

1. Szkolenie ISO 22716: szkolenie Audytorów Wewnętrznych Dobrych Praktyk Produkcji GMP
    więcej —→

2. Szkolenie ISO 22716: wytyczne i wymagania Dobrych Praktyk Produkcji (GMP) dla producentów kosmetyków
    więcej —→