Szkolenie Audytorów ISO 9001 (Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z ISO 9001) w Capricorn S.A.

2020-03-07

W dniach 05 – 06 marca 2020r. trener Centrum Doradczo Szkoleniowego MalonGroup przeprowadził zamknięte (dedykowane) szkolenie audytorów ISO 9001 (Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001:2015) dla pracowników firmy Capricorn S.A.

Celem szkolenie audytorów ISO 9001 było:

• zapoznanie uczestników z istotą, celem, rodzajami, planowaniem i metodyką prowadzenia audytów
  • przygotowanie przyszłych Audytorów Wewnętrznych ISO 9001 do efektywnego przeprowadzenia audytów w przedsiębiorstwie
  • uzyskanie kompetencji niezbędnych do samodzielnego przeprowadzania audytów wewnętrznych w celu oceny skuteczności i zgodności systemu zarządzania jakością z wymaganiami ISO 9001.

Szkolenie audytorów ISO 9001 ukierunkowane było na praktyczne aspekty przeprowadzania audytów jakościowych.

Chcielibyśmy podziękować za zaangażowanie, czynne uczestnictwo oraz miłą atmosferę wszystkim biorącym udział w warsztatach.

Capricorn S.A. to polska firma, producent komponentów do instalacji grzewczych oraz sanitarnych, obecna na rynku już od prawie 30 lat. Zakład produkcyjny oraz siedziba firmy zlokalizowane są w Świebodzicach.

Zapraszamy do zapoznania ze szczegółami naszych szkoleń ISO 9001:

1. szkolenie Audytorów ISO 9001 (Systemu Zarządzania Jakością).
    więcej —→