Szkolenia on-line z systemów zarządzania – NOWOŚCI

2020-07-06

W dobie wyzwań jakie stawia nam nowa rzeczywistość wykreowana przez COVID-19, szczególnie warto zainwestować w indywidualny rozwój sfery zawodowej. Stałe podnoszenie kwalifikacji jest obecnie jedynym gwarantem zabezpieczenia przyszłości pracownika na rynku pracy i stanowi wyłącznie wartość dodaną w ogarniętych pandemicznym chaosem czasach.

Obecnie cechami najbardziej pożądanymi na kurczącym się rynku pracy są m.in. chęć ciągłego samokształcenia, zdobywania doświadczenia oraz nabywania nowych kompetencji zawodowych. Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dostosowaliśmy wszystkie nasze szkolenia, dotychczas realizowane w formie tradycyjnej, do bezpiecznych i równie efektywnych, zdalnych metod edukacji.

Proponujemy Państwu szkolenia on-line z systemów zarządzania, webinariów tematycznych prowadzonych na żywo oraz na bieżąco umożliwiamy dostęp do szkoleń e-learningowych, opracowanych z myślą o Państwa dyspozycyjności i wygodzie.

Wszystkie szkolenia on-line z systemów zarządzania zamieszczone w kalendarzu są realizowane zgodnie ze standardowym programem z użyciem pakietu materiałów szkoleniowych oraz informacyjnych oferowanych uczestnikom szkoleń stacjonarnych w tym przypadku w wersji elektronicznej. W aktualnej wersji kalendarza nie zabrakło również miejsca na nasze bestsellerowe szkolenia w nowej niższej cenie:

Ponadto pojawiły się także nowe specjalistyczne szkolenia:

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wszystkich szkolenia on-line z systemów zarządzania dostępnych w naszym KALENDARZU SZKOLEŃ OTWARTYCH.